Katowice / Brynów

ID : 237215

1 950 000,00 

7.222 zł / m2

Metraż: 
270 m2
Pokoje:
6
Łazienki:
2
Miejscowość

Katowice

Metraż

270 m

Łazienki

2

Pokoje

6

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 270 m2 , posadowiony na działce gruntu o powierzchni łącznej 352 m2, zlokalizowany w zielonej części Katowic dzielnica Brynów.

 

DOSKONAŁY DOM DLA OSÓB CENIĄCYCH NOWOCZESNY DESIGN, KOMFORT I WYGODĘ W OTOCZENIU ZIELENI Z BLISKIM DOSTĘPEM DO CENTRUM MIASTA !

 

Dom z roku 1980, jednopiętrowy, po kapitalnym remoncie, z dwoma garażami, otoczony klimatycznym ogrodem z ładnymi nasadzeniami i starodrzewem. Duże tarasy na parterze i piętrze, stanowią piękne przedłużenie salonów a nowoczesne, betonowe wnętrza, pomimo swojej surowości materiału – mają ciepłe, jasne pomieszczenia, dające swobodę komunikacji dla domowników i wygodę ich użytkowania. Bliskość parku i zieleni sąsiadujących ogrodów jest dodatkowym atutem.

 

Właściciel wraz z własnością gruntów i budynku, sprzedaje łącznie ułamkowe prawo użytkowania wieczystego do gruntów, stanowiących drogi dojazdowe do w/ wymienionej nieruchomości.

 

Lokalizacja nieruchomości: Katowice dzielnica Brynów, otoczenie domy jednorodzinne, ulica ślepa, bezpośrednie sąsiedztwo ogrodów, dogodna dostępność infrastruktury handlowej, edukacyjnej, komunikacyjnej, medycznej, sportowej, bliskość tras wylotowych.

 

Dokumentacja zdjęciowa nieruchomości udostępniona przez Właściciela – wszelkie prawa autorskie do zdjęć zastrzeżone.

 

POLECAMY I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

Skontaktuj się

po więcej informacji

Ewa Wojtacha

602 217 371