Atrakcyjna działka inwestycyjna Katowice Piotrowice
Katowice / Piotrowice
Katowice / Piotrowice
ID : 101185
5 505 480,00 zł
360 zł / m2
| Metraż | 15293 m |
|---|---|
| Dojazd | utwardzony |
| Kształt działki | Trapez |
| Media | w drodze |
| Miejscowość | Katowice |
| Powierzchnia działki | 15293 m2 |
| Ogrodzenie | brak |
| Przeznaczenie | mieszkaniowe |
| Typ nieruchomości | Grunt |
| Typ oferty | Sprzedaż |
| Katowice | Piotrowice |
Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 15.293 m2, położona w Katowicach dzielnica Piotrowice ul. Dereni.
Działka przeznaczona pod inwestycje mieszkaniowe, posiada warunki zabudowy na 14 domów wolnostojących,
z uzgodnieniami infrastruktury technicznej, z dostępem do drogi wewnętrznej i lokalnej, z wykonanym przyłączem do kanalizacji miejskiej.
Kształt: trapez
Dojazd: utwardzony
Działka nie jest ogrodzona, nie jest zabudowana.
Typ własności : pełna własność
MPZP : Uchwała L/1118/22 z 28.07.2022r.
Zgodnie z MPZP – oznaczenie 1MN, 2KDL, 1Z.
Lokalizacja: doskonała lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną, przestrzenna, z dostępem do lasu i terenów
rekreacyjnych, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dostęp do infrastruktury handlowej, edukacyjnej, medycznej, sportowej.
Dogodne rozwiązanie komunikacyjne drogi 2KDL – zgodnie z MPZP.
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.